2016 Burun Ameliyatı Trendleri ve Yüz Asimetrisi

Ameliyatın Trendimi olur olmaz tabiiki fakat internete gelince burun estetiği ameliyatı ile ilgili arama yapan da oluyor elbette. Burun Ameliyatı doktoru Op. Dr. Bahadır Baykal ile görüştük ve bu konudaki şikayetlerini kendisinden dinledik. Oldukça eğlenceli bir toplantıydı biz kendisini çok cana yakın bulduk ve konuştuklarımızı sizinlede paylaşmak istedik.

Gelelim Burun Ameliyatı ile ilgili sözde trendlere 🙂

Op. Dr. Bahadır Baykal kendisine gelen ilginç sorulardan bazılarını bizim ile paylaştı. Kendisi sosyal medyayı oldukça başarılı şekilde kullanan bir kişi. Özellikle sosyal medya üzerinden kendisine ulaşan bir çok takipçisi kendisine oldukça ilginç sorular ile gelmekteymiş. Mesela Doktor Bey ben sizi dikkatle takip eden biriyim yapmış olduğunuz işleri oldukça fazla beğeniyorum ve merak ediyorum mesela Adriana Lima’nın ki gibi bir burun yapabilir misiniz? Elbette bunu anlatırken bir yandan da gülüyor Op. Dr. Bahadır Baykal haklı da tabii ki, ekliyor diyor ki bu elbette oldukça saçma bir istek.

Neden diyoruz biz de işi kızıştırıyoruz neden olmasın ki?

 

Burun Ameliyatı Bahadır Baykal

Gülüyor ve ekliyor, belki duymuşsunuzdur evren altın oran ile kaplıdır ve her güzel olan şey aslında bir bütünün parçasıdır. Adriana Lima bir bütün halinde güzeldir onu güzel yapan burnu değil burnunu da güzel yapan burnu değil yani o burun başkasında sırıtabilir öyle bir burun yoktur ki her yüz de güzel dursun. Kimi minyondur kimi yuvarlak yüzlü kimi de ince yüzlüdür. Kişinin burnu kişiye özel olmalıdır, kişinin yüz hatları vücudu bile kendisine yakışanı etkiler. Kişinin yüzüne uygun bir ölçüde olmalı burun ve kişi bu burnu severek taşıyabilmeli asla sırıtmamalı, eğer yüz de sırıtırsa burun tek başına istediğiniz kadar güzel olsun genele uymadığı için hasta asla memnun olmayacaktır.

Hastaların en memnun olduğu Burun Ameliyatları doktora teslimiyet sonrası karşılaştıkları burundur. Bir de bilinmelidir ki burun ameliyatı geçiren hasta hemen sonuç alamaz. Ameliyat sonrası süre geçmelidir dinlenmelidir, şişlikler inmeli ameliyat oturmalıdır ki sonra istenen görüntü ile karşılaşalım. Biz bu sebeple hastalara altı ay ila bir yıl süreyle sabırla beklemeleri gerektiğini söylüyoruz diyor.

Bu bekleyiş size çok uzun gelebilir ama yıllarca beklemenizi ve karar sürecinizi düşündüğünüzde aslında çokta fazla uzun bir süre olmadığını siz de kabul edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.bahadirbaykal.com/burun-estetigi/

Bir Cevap Yazın